O nás

ham TECH

 
je stránka predovšetkým o produktoch fy ICOM a ďalšieho príslušenstvo pre rádiostanice – amatérske, lodné, letecké, pozemné, PMR,....
​Časť produktov máme na sklade v Bratislave. Ostatné produkty odoberáme z centrálneho skladu v Nemecku .
Vami objednaný tovar bude dodaný na vašu adresu zásielkovou službou, prípadne si ho môžete osobne vyzdvihnúť v sídle našej spoločnosti. Podrobnosti v kontaktoch.
Prevádzkovateľom tejto stránky je spoločnosť SOUND DESIGN s.r.o.
     
 
 

Icom – expert bezdrátovej komunikácie

Icom je spoločnosť so sídlom v japonskej Osake, a je výrobca bezdrôtových komunikačných produktov. Od založenia v roku 1954 je Icom dôveryhodný výrobca rádiostaníc -pozemných mobilných, amatérskych, lodných a neposlednom rade leteckých. Taktiež vyrába navigačné produkty a komunikačné prijímače.
 

 

Icom - kvalita and Icom - spoľahlivosť 

Viac ako 50 rokov vývoja a výrobných zručností je súčasťou každého výrobku Icom. Pri výrobe používame najmodernejšie vybavenie. Rádiostanice Icom sú testované na splnenie prísnych vlastných Icom-testov, testov podľa špecifikácie  „US Military standard. Produkty ICOM sú tiež v súlade s európskou smernicou RoHS. Icom je držiteľom certifikátu ISO 9001: 2008.

 
Výroba - kvalita Made in Japan

Icom je vzácnym príkladom výrobcu elektroniky, ktorý nepresunul výrobu do krajín s nižšími výrobnými nákladmi, ale drží jej výrobné základne na 100% v Japonsku. Icom má moderný výrobný systém ktorý dokáže produkovať rôznorodé bezdrôtové komunikačné produkty.

Značka Icom - značka svetového mena

Icom je uznávaná značka rádiostaníc po celom svete. Naše rádiostanice sú využívané v mnohých profesionálnych organizáciách na celom svete.

 
 
Celosvetová sieť ICOM

produkty ICOM sú predávané vo viac ako 80 krajinách sveta. Icom má medzinárodnú predajnú a servisná sieť po celom svete, vrátane predajných dcérskych spoločností v USA, Austrálii, Nemecku, Španielsku a Číne. Icom tu poskytuje podpora a servis svojich produktov a vašich potrieb v oblasti rádiokomunikácií.

 
 
ICOM na Slovensku
 

Od februára 2016 zastupuje na území Slovenskej republiky značku  a produkty ICOM spoločnosť SOUND DESIGN s.r.o. Spoločnosť vznikla v roku 2000 so zameraním na rádiokomunikačnú činnosť v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania. Založili ju p. František Maron a Ing. Róbert Oravec, ktorí stáli v roku 1990 pri vzniku prvej súkromnej rozhlasovej stanice – FUN RADIO.  Okrem FUN RADIA sme budovali, prípadne pôsobili vo viacerých médiách – Koliba, B1, EXPRES, TWIST, Slovenský rozhlas, neskôr RTVS a mnohé ďalšie.
Od začiatku sme sa venovali technike v oblasti rozhlasového vysielania - výstavba vysielacích bodov pre rozhlasové stanice, výstavba rozhlasových štúdií. Portfólio nami ponúkaných produktov a služieb sa postupne rozširuje. Koncom roku 2015 nás oslovila spoločnosť Icom (Europe) GmbH s ponukou spolupráce pre územie SR.
Jedným z prvých krokov tejto spolupráce je budovanie portálu hamtech.sk